W pracy stawiamy przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z Klientem na każdym etapie projektu z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Skupiamy się przede wszystkim na celu jakim jest wartość biznesowa projektu, mając jednocześnie na uwadze aby metodyka pracy w najprostszy a jednocześnie najbardziej efektywny sposób prowadziła do jego osiagnięcia. Dlatego wykorzystujemy posiadane przez naszych pracowników umiejętności i doświadczenie zarówno w obszarach wsparcia technicznego jak i zarządzania projektami. Obycie projektowe zdobyte na przestrzeni wielu lat, poparte ciągłym zdobywaniem nowej wiedzy sprawiają, że każdy nasz projekt prowadzony jest profesjonalnie i kończy się satysfakcją Klienta.

Wszystkie nasze projekty programistyczne realizujemy z wykorzystaniem zwinnych metod zarządzania a każdy z członków zespołu projektowego posiada certyfikat metodyki Scrum. Dzięki takiemu podejściu Klient posiada na bieżąco wgląd w postęp prac i na każdym etapie może zgłaszać swoje sugestie. Prowadzi to do uzyskania rozwiązania dokładnie odpowiadającego jego oczekiwaniom.

Pomimo zorientowania na metodykę zwinną nasi pracownicy posiadaja także certyfikaty PRINCE2 Practitioner. Nie boimy się więc podejmować prowadzenia projektu zgodnie z wytycznymi tej metodyki, gdy projekt tego wymaga.

Również w zarządzaniu usługami IT naszych Klientów możemy zaoferować największy profesjonalizm. Zawsze jest to realizowane jest z wykorzystaniem zbioru najlepszych praktyk, a nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty, w tym ITIL Expert.

Korzystamy z najlepszych na rynku narzędzi. W naszej pracy wspierają nas produkty firmy Atlassian, pozwalające w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników.

W przypadku usług outsourcingowych zdalne wsparcie dla naszych Klientów świadczymy z wykorzystaniem narzędzi Teamviever.